אורתודונטיה

INVISALIGN - אינביזליין: קשתיות שקופות ליישור שיניים, הטיפול אינו מתאים לכל המקרים אך השימוש בשיטה נרחב.

הקשתית שקופה וכמעט בלתי נראית לעין וכך לא מבחינים כי אתם עוברים טיפול ליישור שיניים.

בניגוד לאופציות יישור שיניים אחרות בעלות קצוות חדים, בטיפול יישור שיניים שקוף בשיטת invisalign הקשתיות הפלסטיות חלקות ונעימות למגע. מכיוון שהקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה במשך שבועיים, כל לחץ שמורגש הוא קל ונעלם לאחר מס ימים.
הקשתיות צריכות להיות מורכבת כל שעות היממה, פרט לזמני אכילה וצחצוח השיניים.
היתרון של יישור שיניים על ידי גשר שקוף הוא באפשרות שהוא נותן למתרפא "לנוח" כמה שעות בכל יום על ידי הורדת הגשר, מה שלא ניתן לעשות בגשר מודבק.

זמן הטיפול של יישור שיניים שקוף עם אינויזליין דומה לזמן טיפול יישור שיניים בשיטה הקונבנציונאלית ונע בין מספר חודשים ועד לשנה וחצי - שנתיים.

 

 

 

סמכים שקופים: סמכים מחרסינה הם למעשה סמכים חיצוניים שנחשבים לאסתטיים ביותר. ייחודיותם באה לידי ביטוי בכך שהם אינם משנים את צבעם במהלך הטיפול, ומשתלבים באופן מושלם עם צבען הטבעי של השיניים.

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים מתאים למגוון רחב של גילאים, ואכן ניתן לראות בני נוער ומבוגרים נעזרים בשיטה זו על מנת לשפר את איכות חייהם.

 

 

 

 

יישור שיניים דיימון: אחת הטכניקות האורתודנטיות המוצלחות והמתקדמות ביותר הקיימות כיום. שיטה זו נשענת על שימוש בסמכים אשר מודבקים לשיניים ומפעילים עליהן לחץ מתון לצורך הזזתן. עם זאת, שלא כמו בשיטה הסמכים הישנה שבה חוט מתכתי וגומיות מחברים בין הסמכים, בדיימון עושים שימוש בסמכים הננעלים באמצעות זיזים קטנים. מאחר ואין בסמכים אלה גומיות, החיכוך שלהם עם השיניים הוא נמוך יותר, ותזוזתן מתאפשרת באופן חלק, יעיל, עדין ומהיר.

השיטה מונעת שימוש ברסן או במקרים חמורים יותר – עקירה.

זמן הטיפול מתקצר ב- 75% בהשוואה לטיפול אורתודנטי סטנדרטי, כשבמהלך התקופה יש לבצע ביקורת במרפאת השיניים אחת לחודשיים.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

או התקשרו:
08-6582121

0.2056179