רפואה מניעתית

תפיסתנו שונה משאר המרפאות. איו אנו רואים כתפקידנו העיקרי את הטיפול במחלה, אלא טיפול במטופל עצמו כאישות ומניעת המחלה.

כל אחד מאיתנו מיוחד. אנחנו רוצים להכיר כל מטופל אישית. את הצרכים שלו, את הרצונות שלו ואת ההרגלים שלו, את הרקע האישי והמקצועי וכך נוכל להציע את הטיפול הטוב ביותר עבורו, המתאים ביותר עבורו וכן נוכל להדריך אותו וללוות אותו בדרך החדשה לאורך חיים בריא יותר.

נפש בריאה בגוף בריא – והפה והשיניים הם חלק עיקרי ובלתי נפרד מגופנו!

 

איטום חריצים – איטום חריצי השיניים ע"י חומרים מרוכבים שמטרתם למנוע חדירה של חיידקים לתוך החריץ. כך החיידקים ישארו על פני שטח שן שניתן לצחצוח.

טיפול בפלואור – הפלואור הוא חלק מאבני הבניה של מעטפת השן. הפלואור מחזק את עמידות השן בפני מתקפת החומציות של החיידקים.

הסרת אבנית – הדרך היחידה להפסיק את גירוי החניכיים היא ע"י הרחקת הגירוי עצמו – האבנית. הטיפול מאפשר סביבה נקייה לחניכיים ואינו פוגע בשום דרך בשיניים.

הדרכה לצחצוח והיגיינה – הדרך הטובה, הבטוחה והיחידה לשמור על השיניים החניכיים וכל הטיפולים בהם השקענו (אתם יחד איתנו). צחצוח השיניים נמצא כדרך היעילה ביותר להרחקת חיידקים ממשטחי חלל הפה ובכך למנוע את פעולתם ההרסנית. ישנן דרכים שונות לצחצוח ואמצעים שונים הנוספים לעזרתו. אנחנו נדריך ונתאים לכל אחד את השיטה והציוד המתאימים לו ביותר.

תזונה – כל דבר שבא במגע עם חלל הפה משפיע עליו ועל כן חשוב להבין מה מומלץ וממה כדאי להימנע.

סד לילה - מניעת שחיקת שיניים - (ברוקסיזים) בעיקר בלילה הפעלת כוחות לעיסה פי 5 -7 מהכוחות הרגילים. כתוצאה מכך ,איבוד חומר שן בריא,סדקים,שברים ,כאבי ראש וכאבי מפרקים. הסד גורם להרפייה של שרירי הלעיסה.

מורכב על לסת אחת לרוב עליונה,ורק במקרים של שחיקה יומית על הלסת התחתונה.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

או התקשרו:
08-6582121

0.3627954